Przejdź do treści

Aktualności

Wyniki konkursu

Drodzy Państwo!

W związku z sytuacją epidemii i wyjątkowymi okolicznościami, realizacja projektu “Prymas Wyszyński – Człowiek Niezwykłej Miary” odbywała się w niecodziennych warunkach. Pomimo tego, jak wiecie, podjęliśmy decyzję o kontynuowaniu projektu, traktując go jako formę przygotowania do beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia, na którą wciąż czekamy.  Udało nam się zamknąć pierwszy etap konkursu.

Dziękujemy Wam, że włączyliście się w projekt i podołaliście temu  zadaniu, wbrew okolicznościom i pomimo utrudnień.  Tym bardziej cenimy wysiłek oraz zaangażowanie wszystkich, którzy przyczynili się do powstania tak licznych prac. Jesteście wspaniali. Bardzo dziękujemy każdej osobie, która była zaangażowana w realizację zadań.

Wyszliśmy naprzeciw prośbom wielu szkół o przedłużenie czasu przygotowywania prac i ich wysyłki, gdyż zależało nam, aby każda zainteresowana szkoła miała szansę wziąć udział w projekcie.

W związku z powyższym przesunęliśmy końcowy etap projektu na następny rok szkolny.

Wyniki konkursu ogłosimy na początku września 2020 roku i powiadomimy Was o finale projektu, jego terminie oraz formie. 

Życzymy wszystkim szkołom, nauczycielom, pracownikom, uczniom i ich rodzinom  wspaniałego odpoczynku oraz powrotu po wakacjach z nowymi siłami. Do zobaczenia!