Wystawa prac

Nagrodzone prace

Wiersze

1 nagroda Jan Strąk, ZSP w Jadownikach Patronie mój!
2 nagroda Zuzanna Pyzik, SP w Nowym Sączu.docx 
3 nagroda ex aeq. Dominika Mazur, ZS nr 1 w Limanowej
3 nagroda ex aeq.Julia Nowakowska, SP w Kiełczewie.docx
wyróżnienie Milena Saja, SP w Krawcach
wyróżnienie Bartosz Szabat, PSP w Szastarce,.doc

Listy

1 nagroda Tadeusz Stagraczyński, SP w Jadachach

2 nagroda Aleksandra Garbacz, PSP w Dąbrowie.doc
3 nagroda Arkadiusz Olkowicz, SP w Lelicach
wyróżnienie Anna Wośko, SP w Sarzyniepdf
wyróżnienie Krystian Woźniak, SP w Markach.docx

Prezentacje multimedialne

1 nagroda ex aequo uczniowie klas 1a i 1b ZSP w Jadownikach

1 nagroda ex aequo uczniowie ze SP w Fanianowie

2 nagroda Natalia Niedźwiecka, ZPO w Kadzidle
3 nagroda ex aequo , uczniowie klasy VIII, ZS w Konecku
3 nagroda ex aequo Julia Capek, SP nr 1 w Tokarni
wyróżnienie Stanisław Chaciński ZS nr 2 w Markach
wyróżnienie Bogusław Dobosz, ZS w Kamionce
wyróżnienie uczniowie klasy VIII SP nr 1 w Łańcucie
wyróżnienie Karolina Ziętek, PSP w Szastarce

Znaczek pocztowy

 

1 nagroda Patryk Cąkała, SP w Nadmie
2 nagroda Wiktor Kołodziej, SP w Woli Rafałowskiej
3 nagroda, Magdalena Wykowska ZS nr 2 w Markach

 

wyróżnienie Hanna Baryga, SP nr 3 w Leżąjsku
wyróżnienie Zofia Świerczek, ZSP w Jadownikach

Konkurs plastyczny ABC Społecznej Krucjaty

1 nagroda, Magdalena Nieszczera, ZSOiZ w Czyżewie
2 nagroda, Kinga Maćkiewicz, SP w Siedlinie
3 nagroda, Zuzanna Mickiewicz, ZS w Maliniu
wyróżnienie, Amelia Romańska, SPSK w Wólce Czepowej
wyróżnienie, Emilia Szulżycka, SP w Korycinie
wyróżnienie, Karolina Zaczyk, ZS nr 1 w Limanowej

Odszukanie świadka życia i działalności Prymasa, wywiad

1 nagroda Koło Przyjaciół Patrona, SP nr 49 w Białymstoku
2 nagroda Maja Winkowska, SP w Komańczy:

3 nagroda ex aequo, uczniowie klas VII i VIII, SP w Słupi

3 nagroda ex aequo Izabella Chrząstowska, SP w Wilczopolu- Kolonii

Świadek życia Prymasa- wywiad

 

 

 

 

 

 

 

wyróżnienie, Maja Dobosz, SP nr 2 w Nakle nad Notecią

WYWIAD Z ODSZUKANYM ŚWIADKIEM ŻYCIA I DZIAŁALNOŚCI KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO.docx

Ścieżka edukacyjna

1 nagroda, uczniowie klas VI,VII i VIII ze SP we Wróbliku Szlacheckim

2 nagroda Milena Legutko, SP nr 2 w Jadownikach:

3 nagroda ex aequo Konstancja Błaszko, SP nr 4 w Chełmie
3 nagroda ex aequo Dominika Dębek, Patrycja Kot, Zuzanna Kotowska, Kamila Wyszyńska, SP w Kiełczewie

Opracowanie wzoru certyfikatu

1 nagroda Konrad Miernikiewicz PSP Dąbrowa CERTYFIKAT potwierdzający udział w projekcie Prymas Wyszyński – Człowiek Niezwykłej Miary
2 nagroda Igor Demkowicz, SP w Komańczy
3 nagroda Piotr Florczak SP Wróblik Szlachecki

Plakaty z cytatami  Kardynała Stefana Wyszyńskiego

A) Ojczyzna, naród, patriotyzm

1 nagroda Julia Zuzga, SP w Janowie
2 nagroda Anna Augustyn, Kamila Chamioło, Eleonora Kocot i Malwina Słota, ZSP w Jadownikach
3 nagroda ex aequo Anna Obrok, ZS nr 1 w Limanowej

3 nagroda ex aequo Nikola Cywińska, SP w Siedlinie

B) rodzina, dom, człowiek

1 nagroda Amadeusz Błaszko, SP nr 4 w Chełmie
2 nagroda Oliwier Dańczyszyn, SP we Wróbliku Szlacheckim
3 nagroda Julia Zuzga, SP w Janowie

Wyróżnienie specjalne!

Dominik Twardziak, ZSZ nr 3 w Ostrołęce

Nagrody specjalne

Klaudia Żbikowska – list, Marcin Mazur – znaczek, Patrycja Słodowska – plakat, Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Zuzeli

Klaudia Żbikowska
Marcin Mazur
Patrycja Sklodowska

Marcel Kotuła piosenka, SP nr 3 w Leżajsku

Aleks Puziewicz„ ABC Społecznej Krucjaty Miłości na co dzień, SP nr 1 w Łańcucie

Apel lub uroczystość

1 nagroda Cezary Chimiak, SP w Troszynie Scenariusz na beatyfikację patrona

2 nagroda Uczniowie ZPO, SP w Zakliczynie

3 nagroda Jolanta Kiełtyka, SP w Tokarni