PODSUMOWANIE PROJEKTU

Serdecznie witamy Was po wakacjach i życzymy bardzo dobrego, udanego roku szkolnego, wspaniałych ocen dla uczniów,  owocnej edukacji oraz wszelkiej pomyślności. Wszyscy tęsknimy chyba za tą normalnością, której nieraz tak nie docenialiśmy przed epidemią.

Wiemy, że czekacie na wyniki konkursu „Prymas Wyszyński – Człowiek Niezwykłej Miary”.  Podczas wakacji poświęciliśmy czas na wnikliwe zapoznanie się z ponad 300 nadesłanymi pracami. Dziękujemy za nie. Jesteśmy wdzięczni przede wszystkim za Wasze zaangażowanie pomimo dodatkowych, obiektywnych trudności wynikających z tej zaskakującej sytuacji i zmiany, jaka dotknęła nas wszystkich. Jesteśmy pod wrażeniem Waszej pracy.

Jak obiecywaliśmy Państwu przed wakacjami, we wrześniu ogłosimy wyniki konkursu. Prosimy jeszcze o chwilę cierpliwości.

Ogłoszenie rezultatów nastąpi 21 września. Wtedy poznacie laureatów konkursu.

Jak zapowiadaliśmy, projekt zamknie uroczysta gala. Jednak ze względu na sytuację epidemiologiczną oraz na to, że jesteśmy tak dużym i rozległym ogólnopolskim stowarzyszeniem, zdecydowaliśmy, że gala z uroczystym przyznaniem nagród będzie przeprowadzona online. To obecnie jedyny sposób, aby wszyscy mogli bezpiecznie w niej uczestniczyć.

Już teraz zapraszamy Państwa na to wydarzenie!

Wybraliśmy 28 października. To  znacząca data,  gdyż tego dnia w 1956 roku komunistyczne władze uwolniły Prymasa i powrócił on do Warszawy po trzyletnim uwięzieniu. Tę rocznicę uwolnienia uczcimy wspólną uroczystością zamykającą projekt „Prymas Wyszyński – Człowiek Niezwykłej Miary’. O szczegółach będziemy informować.